CVOK - Firmapidu
Log in
Email
Password
Forgot password?
Registration
OK
  
  
Statistics

Job Postings: 0
Total CVs: 17656

Search
Search
Firmapidu
 Kui olete otsustanud kolleege rõõmustada ja korraldada väikese koosviibimise, siis tuleb peo kordaminekuks teha ära küllaltki suur eeltöö. Mida rohkem töötajaid peost osa võtab, seda suuremad on ettevalmistused ja mida varem alustate, seda parem.
Niisiis, mida peaks meeles pidama, et firmapidu õnnestuks?

   

1. Valige aeg.

Kõigepealt tuleks hoolitseda selle eest, et peost võtaks osa võimalikult palju töötajaid, seepärast valige selline aeg, mis sobiks kõigile. Küsitlege kolleege ja püüdke teada saada, milline aeg sobib paremini -  kas puhkepäev või  tööpäeva õhtu ja teavitage kolleege ürituse toimumisest võimalikult vara.

     

2. Arutage eelseisev üritus kollektiiviga läbi.

Peate saama kas või ligikaudse ettekujutuse sellest, millist pidu soovivad Teie kolleegid. Neil võib olla huvitavaid ideid, mida saaksite kasutada. Ärge püüdke kõike ise


Sarnased artiklid:
Töötajate motiveerimise lihtsad võimalused
Küsimused, mis tuleb enne töölepingu sõlmimist läbi arutada
Elektronkirjade etikett
Konfliktsete olukordade profülaktika kollektiivis

organiseerida, vaid kaasake paar aktiivsemat kolleegi ettevalmistustööle. Kui aga firma on väike, siis püüdke jagada ülesanded nii, et kõik saaksid ettevalmistustöödest osa võtta.

     

3. Valige peo formaat ja teema.

Pidu tuleks siduda mingi teemaga, mis teeb õhtu huvitavaks. Selleks sobib kõik – kostüümipidu, tantsuõhtu, grilli- või õllepidu, kokteiliõhtu, “aasta parima kolleegi/töötaja” tseremoonia, retro- või kauboipidu. Võib korraldada hoopis midagi ootamatut – bowlingusaali või veepargi külastuse või väikese kruiisi. Peaasi, et pidu oleks välja peetud ühes stiilis ja terviklik.

   

4. Valige õige koht.

Pidage meeles, et peomeeleolu sõltub paljuski ruumi interjöörist, kus pidu toimub. See peab olema meeldiv ja tekitama hea tuju. Eriti pidage silmas peoruumi suurust ja inimeste arvu, et ei oleks kitsas või “tühja ruumi” tunnet. Mõelge, kuidas ruumi vastavalt peo teemale ja aastaajale  kaunistada. Õhupallide ja vanikutega dekoreeritud ruum loob juba iseenesest rõõmsa meeleolu. Samuti tuleks mõelda sellele, et kõigil  oleks mugav kohale tulla ja kui on vaja, siis organiseerida transport, eriti õhtu lõppedes.

   

5. Söök ja jook.

Loomulikult võib Teie kolleegidel olla iga ühel oma ettekujutus ja eelistused peolaua osas, seetõttu püüdke teha menüü võimalikult mitmekesine. Võite kolleegidelt küsida, mida nad tahaksid laual näha, et ligikaudseltki teada, mida osta. On tähtis, et süüa ja juua oleks küllaldaselt. On lihtsam, kui tellite laua catering-firmalt. Nad aitavad koostada menüü, arvutavad välja portsionid, toovad söögid ja joogid kohale ning katavad laua.

      

6. Mängud ja võistlused.

Kandke hoolt, et kõigil kohalviibijail oleks terve õhtu tegevust ja koostage põhjalik programm. Muidu võib juhtuda, et mingi huvitav mäng või võistlus tuleb meelde alles järgmisel päeval. Kindlasti valige õhtu juht kas oma kaastöötajate hulgast või tellige väljastpoolt. Õhtujuht on peol tähtis tegelane ja vastutab igasuguste mängude, konkursside ja viktoriinide läbiviimise eest ning jälgib, et pidu laabuks. Kava koostamisel jälgige, et kõigil oleks huvitavat tegevust, konkurssidest oleks huvitav osa võtta, kuid püüdke mitte haavata kolleegide enesearmastust. Kõige lihtsamad ja kõigile huvitavad on igasugused muusika-, tantsu- või karaokekonkursid ja õhtu parima kostüümi konkurss. Auhindadeks peavad olema positiivsed, lõbusad ja tarvilikud asjad. Need auhinnad jäävad veel kauaks meenutama õnnestunud pidu.

        

7. Muusika.

Muusika valik on samuti väga tähtis. Kandke hoolt, et taustamuusika ei oleks väga vali ja et tantsuhuvilistel oleks võimalik õhtul jalga keerutada. Hästi valitud muusikaline taust aitab luua lõbusa ja pingevaba meeleolu. Kui on võimalik, võib kutsuda DJ või väikese bändi. Elav muusika loob peoõhtule alati erilise atmosfääri.

      

Firmapidu peaks kõigile rõõmu valmistama, sest firma edukaks tööks on peale heade töötingimuste vaja ka head ja sõbralikku sisekliimat. Loodame ,et meie soovitused aitavad korraldada lõbusa ja meeldejääva peo.

   


  

 Discuss

  

Job Search
By Keyword or by ID
or
OK
Latest Jobs

MÄNGUD