CVOK - Abi
Logi sisse
E-post
Parool
Kui unustasid parooli
Registreerumine
OK
  
Statistika
Tööpakkumisi: 0
Kokku CV-sid: 17656
Otsing leheküljel
Otsi
ABI

Töösoovijale

        

Et töö otsimine oleks efektiivne, on portaalis www.cvok.ee järgmised võimalused: registreeruda portaalis, avaldada oma CV (5 resümeed kolmes keeles), kasutada otsingut vabade kohtade andmebaasis, otsinguagent (JobAgent).

     

Portaalis registreerumine

Et registreeruda portaalis tööotsijaks ja avaldada oma CV, tuleb täita väike ankeet. Kui olete registreerunud, saate portaalis oma konto, kuhu koondatakse Teie kohta kogu vajalik informatsioon: Teie CV-d, saabunud tööpakkumised, Teie otsinguagendid jne. Kasutajatunnusena kasutatakse Teie poolt registreerumisel avaldatud elektronpostiaadressi.

    

CV sisestamine

Enamik tööandjaid eelistab otsida töötajaid CV andmebaasist, mitte avaldada kuulutusi vabade kohtade kohta. Et avaldada CV, tuleb lihtsalt täita internetileheküljel esitatud blankett. Int.lk. www.cvok.ee võimaldab avaldada kuni 5 resümeed kolmes keeles (eesti, vene ja inglise keeles).

 

Juhul kui CV-s on vaja muuta mingeid andmeid, ei ole vaja seda uuesti sisestada. Vajutage nuppu “Muuda” ja seejärel redigeerige nimetus ja vajalik muutunud informatsioon.

   

Resümees võib kontaktandmed salastada, tehes “linnukese” ruutu “Konfidentsiaalne”. Sel juhul ei saa keegi peale Teie enda  näha Teie nime, aadressi ja fotot, kuid Teie resümee on internetileheküljel ja tööpakkujad saavad saata Teile pakkumisi kasutades spetsiaalset vormi.

   

Tehes “linnukese” ruutu “Varjata CV”, võib ükskõik millise enda resümee salastada. Selline resümee on nähtav ainult Teile endale ja ei asu üldises  int.lk. andmebaasis. Seda võimalust võib kasutada siis, kui Te olete ajutiselt katkestanud tööotsingud või otsustasite otsida tööd ainult läbi tööpakkumiste otsingu. Kuigi resümee on  salastatud, on seda siiski võimalik saata Teid huvitavale tööpakkumisele.

   

Tööpakkumiste otsing

Kasutades kontot “ Tööpakkumiste otsing”, võib alustada töö otsimist ükskõik milliselt int.leheküljelt. Kui olete otsustanud, millisel ametikohal või erialal tahate töötada, siis sisestage selle nimetus “märksõna järgi” otsinguaknasse ja vajutage nuppu “OK”. See annab parima tulemuse. Ärge piirduge töö otsimisel ainult ühe kategooriaga, sest tööandja ei saa alati väga täpselt määrata tööpakkumise kategooriat.

      

Samuti on Teil võimalik otsida töökohta kolme peamise kriteeriumi alusel – firma nime, töö valdkonna ja positsiooni järgi. Kui olete leidnud huvipakkuva  tööpakkumise, siis tööandjale resümee saatmiseks valige üks varem int.kl. -le sisestatud CV -dest (kui neid on rohkem kui üks), vajutage nupule “Saada CV” ja Teie CV saadetakse tööandjale.

     

Otsinguagent (JobAgent)

Otsinguagent (JobAgent) on spetsiaalne portaali www.cvok.ee teenus, mis analüüsib iga päev kõiki sisestatud tööpakkumisi ja kui nende hulgas leidub Teie otsingukriteeriumitele vastavaid, siis teatatakse sellest elektronposti teel.

      

Otsinguagendi JobAgent loomiseks on mitu võimalust. Kui Te olete valinud ameti või eriala, millel tahaksite töötada, sisestage selle nimetus  otsinguaknasse "märksõna järgi" ja vajutage nupule  “Valmis”. Samuti võite valida esitatud positsioonist tööpakkumisi mitmete kriteeriumite alusel. Selleks, et valida nimekirjast üheaegselt mitut positsiooni - vajutage ja hoidke nuppu Ctrl kinni.

     

Selliselt talitades, võite alati kindel olla, et kui tuleb teade tööpakkumisest, saadetakse teade kohe el.posti teel Teile, ilma, et Teil endal oleks vaja kogu aeg portaali siseneda.

     


Tööandjale

    

Töötajate leidmiseks on Teil järgmised võimalused: sisestada oma tööpakkumised internetileheküljele www.cvok.ee, CV kiirotsing ja sobivate resümeede valik.

   

Portaalis registreerumine 

Portaalis registreerumisrel tuleb Teil valida üks kolmest teenuste paketist. Tasuda on võimalik nii otse portaalist panga kaudu kui ka hiljem arve alusel. Teenuste aktiveerimine toimub alles peale raha laekumist OU CVOK a/arvele (ööpäeva jooksul).

    

Kui olete end portaalis registreerinud, saate oma konto, kus säilitatakse andmeid vabade töökohtade kohta, informatsiooni firma ja logotüübi kohta. See suurendab kõikide vabade töökohtade leidmise tõenäosust ja on mugav potentsiaalsete töötajate valimisel.

     

Kandidaatide otsing

Et leida Teile sobivat kandidaati, ei tarvitse kõiki andmebaasis olevaid CV-sid läbi vaadata. Tuleb lihtsalt saata päring leheküljele CV Otsing (näidates ära ameti, eriala või teised kriteeriumid) ja otsingusüsteem ise kontrollib kõiki resümeesid kõigis kategooriates ja esitab ainult need, mis võiksid Teile huvi pakkuda.

            

Teil ei ole vaja hoida avaldusi vabade töökohtade kohta eraldi failides, et saata neid elektronpostiga. Kui olete leidnud huvipakkuva resümee, siis portaal www.cvok.ee võimaldab pakkuda vaba töökohta Teid huvitavale kandidaadile ühe nupuvajutusega, mis asub kandidaadi CV alumises osas.

        

Töötajate aktiivse otsimise korral on võimalik resümeede eelneva valikuga selgitada välja enamsobivad kandidaadid, kelle CV -d säilitatakse Teie isiklikul kontol nii kaua kui Teil on vaja.

       

Tööandjate Top 10 kontole kuvatakse automaatselt firmade nimed, kellel on portaalis enam vabu töökohti.

Tööpakkumiste otsing
Märksõna järgi või ID järgi
või
OK
Värsked tööpakkumised

MÄNGUD