CVOK - Klienditeenindaja - sõidukite käsipesu-/ hooldussalongi töötaja
Password
Forgot password?
Registration
OK

Statistics

Job Postings: 0
Total CVs: 17516

klienditeenindaja - sõidukite käsipesu-/ hooldussalongi töötaja

Töötukassale edastatud tööpakkumised

Kontaktisik juhataja, FINEAUTO OÜ
Telefon +372 56695689, info@fineauto.eu
Töö kirjeldus/Kohustused

Töökoha asukoht
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Türi tn 7, 11314
Fineauto otsib oma meeskonda asjalikku ja energilist naiste- või meesterahvast, kelle tööülesanneteks on nii sõidukite sise-, välispesu/puhastus; sisekeemiline puhastus; sõiduki lõpp siseviimistlus- jne., kui ka klientidega suhtlemine, tööde registreerimine, töökorraldus, jne. Katseaeg kuni 4 kuud

Nõudmised kandidaadile

Keeleoskus eesti (kõnes kesktase, kirjas kesktase),
vene (kõnes kesktase, kirjas kesktase)
ootame oma meeskonda ausat ja energilist töötajat, kes on kohusetundlik, lahtiste kätega, korrektne ning ilma halbade harjumusteta; töös on väga tähtis kiire kutseoskuste omandamine ja stabiilselt kvaliteetne töötulemus. eesti keele täiuslik valdamine pole oluline.
võtame ühendust vaid sobivate kandidaatidega
Kandideerimiseks vajalikud dokumendid kaaskiri, CV

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist palka vastavalt töötulemustele; tööriietust; kaitsevahendeid; eelneva töökogemuse puudumisel kohapealset väljaõpet; samuti pakume väljaõpet sõiduki hoolduse/puhastuse eriala omandamiseks (sõiduki täispuhastus, kere/salongi hooldus, sõiduki lõppviimistlus, jne.)

Haridus Algharidus
Keelteoskus
Ametikoht klienditeenindaja - sõidukite käsipesu-/ hooldussalongi töötaja
Töö liik Tähtajatu
Töö asukoht Tallinn
Tööaeg Täistööaeg
Põhipalk kuus (EUR, bruto) alates
Tööpakkumise avaldamine 21.09.2017
Tööpakkumine aegub 30.10.2017
Tööpakkumise ID: 0017437
Jaga |

JOB POSTING EXPIRED

View other Job Postings
Job Search
By Keyword or by ID
or
OK
Latest Jobs

MÄNGUD