CVOK - Klienditeenindaja Tartu Lõunakeskuse McDonald's restoranis
Password
Forgot password?
Registration
OK

Statistics

Job Postings: 87
Total CVs: 17515

klienditeenindaja Tartu Lõunakeskuse McDonald's restoranis

Töötukassale edastatud tööpakkumised

Kontaktisik Kristiina Saar, Premier Restaurants Eesti OÜ
Telefon 5140136, Anastasija.Zubov@ee.mcd.com
Töö kirjeldus/Kohustused

Töökoha asukoht
Tartu maakond, Tartu linn, Ringtee tn 73, 50105
Tartu Lõunakeskuse McDonald's kiirtoitlustusrestoranis klientide teenindamine, sh külastajate teenindamine kassas; toitude valmistamine köögis; restorani söögisaali, abiruumide ja õueala koristamine

Nõudmised kandidaadile

Keeleoskus eesti (kõnes kesktase, kirjas kesktase),
inglise (kõnes algtase, kirjas puudub),
vene (kõnes algtase, kirjas puudub)
ootame sind meile tööle, kui oled: oma töös korrektne ja kiire ning omad positiivset ellusuhtumist; vähemalt 18 aastane; valmis graafiku alusel töötama; valmis meeskonnatööks

Ettevõte pakub

paindlikku töögraafikut (pakume nii osalise kui ka täistööajaga tööd, mis toimub graafiku alusel); professionaalset ja mitmekesist koolitust; huvitavat tööd ja karjäärivõimalusi; ühtehoidvat ja positiivset meeskonda; ühisüritusi; stabiilset sissetulekut

Haridus Põhiharidus
Keelteoskus
Ametikoht klienditeenindaja Tartu Lõunakeskuse McDonald's restoranis
Töö liik Tähtajatu
Töö asukoht Tartu
Tööaeg Osaline tööaeg
Põhipalk kuus (EUR, bruto) alates
Tööpakkumise avaldamine 21.09.2017
Tööpakkumine aegub 29.10.2017
Tööpakkumise ID: 0017429
Jaga |

Et kandideerida sellele töökohale ja saata tööandjale CV, vajutage nupule “Soovin kandideerida”. Kui Teil ei ole portaalis CVOK veel CV-d, saate selle sisestada siin››

Soovin kandideerida
Job Search
By Keyword or by ID
or
OK
Latest Jobs
mööblimeistri abiline (väljaõppega)
CE-kategooria autojuht
koristaja (Jüris)
õmbleja
ehitaja
koristaja
viimistleja
klienditeenindaja
klienditeenindaja - sõidukite käsipesu-/ hooldussalongi töötaja

MÄNGUD